Buca escort
İzmir escort
hd porno
porno
eşya depolama
istanbul evden eve nakliye

საკრებულოს აპარატი

ლელა ჩიჩუა

დაბადების თარიღი: 27.11.1977

ოჯახური მდგომარეობა: დაოჯახებული

ტელეფონი: 0493 22 01 30

ელ.ფოსტა: lela.chichua@poti.gov.ge

განათლება:

2005  წელს დაამთავრა ქუთაისის მ. მუსხელიშვილის სახელმწიფო ტექნიკური უნივერსიტეტი, საზღვაო საინჟინრო წარმოების ეკონომიკის და მართვის ფაკულტეტი.

1999 წელს დაამთავრა ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამკურნალო ფაკულტეტი (ბაკალავრი)

სამუშაო გამოცდილება:

2004-2007 წ. წ.- ფონდი „კონსტანტა” ფოთის ფილიალი – საკრედიტო ექსპერტი

2007-2008 წ.წ. – „საქართველოს ბანკი” -საკრედიტო ექსპერტი

2008-2010 – „საქართველოს ბანკი” – უფროსი საკრედიტო ექსპერტი

2010-2014 წ.წ. – ბანკი „კონსტანტა” – საკრედიტო განყოფილების უფროსი

2014-2015 წ.წ. – სს”კრედიტ პლუსი” ფოთის ფილიალის მმართველი

2015  წ.წ. – ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტის მერია – შესყიდვების და საბუღალტრო სამსახურის, ბუღალტერიის განყოფილების მთავარი სპეცილაისტი

2015-2016 წ.წ. – სს „ბანკი რესპუბლიკა” ფოთის ფილიალი – მმართველი

ფლობს ქართულ, ინგლისურ და რუსულ ენებს.

ჰყავს მეუღლე და ორი შვილი.

საქმისწარმოებისა და ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება

საჯარო დაწესებულების მეორადი სტრუქტურული ერთეული

განყოფილების უფროსი 1

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 1

იურიდიული განყოფილება

საჯარო დაწესებულების მეორადი სტრუქტურული ერთეული

განყოფილების უფროსი 1

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 1

მატერიალურ - ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილება

საჯარო დაწესებულების მეორადი სტრუქტურული ერთეული

განყოფილების უფროსი 1

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 2

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (ბუღალტერი) 1

საოქმო - საარქივო განყოფილება

საჯარო დაწესებულების მეორადი სტრუქტურული ერთეული

განყოფილების უფროსი 1

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 2

საორგანიზაციო განყოფილება

განყოფილების უფროსი 1

განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 2

სპეციალისტი –  საფინანსო, საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხებში 1

სპეციალისტი-თანაშემწე საორგანიზაციო საკითხებში 1

სპეციალისტი –  გენდერული თანასწორობისა და ადგილობრივ დონეზე ახალგაზრდული პოლიტიკის განვითარების ხელშეწყობის საკითხებში 1

სპეციალისტი – ინფრასტრუქტურის, ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხებში 1

სპეციალისტი – იურიდიულ, სამანდატო, საპროცედურო და ეთიკის საკითხებში 1

სპეციალისტი –  საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის ექსპერტ-სპეციალისტი  1

სპეციალისტი თანაშემწე   –  1

იურიდიულ, სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის ექსპერტ-სპეციალისტი 1

სპეციალისტი – შრომის უსაფრთხოების საკითხებში 1

სპეციალისტი – საკრებულოს ვებგვერდის, სოციალური ქსელის, კომპიუტერული ტექნიკის გამართული ფუნქციონირების, საკრებულოს საქმიანობასთან დაკავშირებული ფოტო-ვიდეოს გადაღების, მონტაჟის და სხვა ტექნიკური უზრუნველყოფის საკითხებში 1

სპეციალისტი – თანაშემწე -კულტურის, ადრეული და სკოლამდელი აღზრდის და განათლების საკითხებში 1

სპეციალისტი – თანაშემწე -საფინანსო, საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხებში 1

სპეციალისტი – საკრებულოს კომისიებთან, საკრებულოს ორგანოებთან ურთიერთობის საკითხებში 1

სპეციალისტი – ინფრასტრუქტურის საკითხებში 1

სპეციალისტი – მდივან-რეფერენტი 1

მძღოლი 1

აპარატის უფროსის მოადგილე

აკაკი დარჯანია

დაბადების თარიღი: 03.01.1956

ოჯახური მდგომარეობა: დაოჯახებული

ტელეფონი: 0493 22 01 30

ელ.ფოსტა: akaki.darjania@poti.gov.ge

განათლება:

1972-1977 ქუთაისის პედაგოგიური  ინსტიტუტი, ისტორია -ფილოლოგია, ისტორიკოსი

სამუშაო გამოცდილება:

25.08.1979 – 01.11.1979წ. პროფტექნიკური სასწავლებლის მასწავლებელი

25.11.1979 – 24.11.1980 საქართველოს ალკკ ფოთის  საქალაქო კომიტეტის საორგანიზაციო განყოფილების გამგე

24.11.1980 – 22.10.1981 საქართველოს ალკკ ფოთის საქალაქო კომიტეტის მდივანი

08.08.1981 – 12.04.1983 საქართველოს ალკკ ხობის რაიკომის პირველი მდივანი

22.03.1983 – 11.11.1985 საქართველოს ალკკ ფოთის საქალაქო კომიტეტის პირველი მდივანი

29.08.1985 – 12.08.1986 ფოთის სახალხო დეპუტატების საქალაქო საბჭოს აღმასკომის განათლების განყოფილების გამგე

29.08.1986 – 09.07.1991 ფოთის საქალაქო კომიტეტის საორგანიზაციო განყოფილების გამგე

09.09.1991 – 22.02.1993 წ. შპს „პონტოს“ გენერალური დირექტორის მოადგილე

22.02.1993 – 01.01.1994 წ. ქალაქ ფოთის მერის მრჩეველი განათლების საკითხებში

01.01.1994 – 17.07.1995 წ. განათლების სისტემის კოორდინირებისა და ინსპექტირების ცენტრის დირექტორის მოადგილე

17.07.1995 – 08.08.1998 წ.  ქალაქ ფოთის ვიცე-მერი

08.08.1998 – 08.02.2002 წ. ქალაქ ფოთის მერი

03.01.2006 – 14.07.2014  შპს „ენელჯი“ ჯგუფის კოორდინატორი

2005-2012 წ.წ.  ფოთის საკათედრო ტაძრის აღდგენითი ფონდის დირექტორი

14.07.2014-20.11.2017 წ.წ  საკრებულოს წევრი.

18.07.2014 -07.05.2015 წ.წ  ფოთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე.

07.05.2015-20.11.2017 წწ.  ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

20.11.2017-03.12.2021 საკრებულოს წევრი

20.11.2017-03.12.2021 საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე

07.12.2021 – 31.03.2022 ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის სპეციალისტი – თანაშემწე- საფინანსო, საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხებში

01.04.2022 – დღემდე  საკრებულოს აპარატის უფროსის მოადგილე

ფლობს ქართულ, გერმანული და რუსულ ენებს.

© ყველა უფლება დაცულია. ფოთის მუნიციპალიტეტი 2022. დეველოპერი: ლაშა კილასონია

Sikiş
Türk Porno
eşya depolama
Translate »